89
415 HOT
4.9
Doprava zadarmo Dobierka 7-dňové obdobie zhodnotenia
VYSÁVAČ VC 7 CORDLESS YOURMAX

V Karcher Germany je pre nás najdôležitejšia orientácia na zákazníka. Hotline, užívateľské manuály, ukážky produktov, zákaznícky servis, tímový manažment a mnohé ďalšie služby poskytujú rýchlu a profesionálnu pomoc individuálnym aj profesionálnym zákazníkom bez akýchkoľvek pochybností a problémov.

Produkt na profesionálne použitie. Hľadanie lepších riešení pre úlohy čistenia sa stáva čoraz dôležitejším pre všetky druhy podnikov. Preto presne spĺňame vaše potreby pomocou širokej škály prispôsobených produktov, čím znižujeme čas, náklady a spotrebu zdrojov bez toho, aby sme ohrozili čistiaci výkon. Bez ohľadu na váš segment trhu rozumieme vašim obchodným potrebám.

zapísaťToto zariadenie premení vysávanie z únavnej domácej práce na jednoduché čistenie: VC 7 Cordless yourMax prináša pôsobivé výsledky s najnovšou technológiou, rozsiahlym vybavením a jednoduchou manipuláciou. Inovatívny prachový senzor vyhodnotí stupeň znečistenia a podľa toho prispôsobí sací výkon, čím zabezpečí efektívne využitie doby prevádzky batérie až 60 minút. 

Výkonný 350 W BLDC motor a 25,2 V napätie batérie vás zbavia ťažkej práce s vysávaním a funkcia boost zaručuje maximálny sací výkon stlačením tlačidla. Medzi ďalšie prospešné vlastnosti zariadenia patrí jednoduché vyprázdňovanie nádoby na prach jedným kliknutím, ergonomický dizajn na čistenie ťažko dostupných miest a LED svetlá na aktívnej podlahovej hubici, vďaka ktorým je prach viditeľný.Čistenie filtra už nemôže byť jednoduchšie vďaka priložený nástroj a náhradný filter. 

S rôznymi hubicami sa upratovanie každej miestnosti stane detskou hrou: Štrbinová hubica odstraňuje nečistoty zo zákutí, hubica 2 v 1 je dokonalým nástrojom na čistenie nábytku a čalúnenia a mäkká kefa je vhodná dokonca aj na čistenie jemných povrchov.

Medzi ďalšie praktické funkcie zariadenia patrí indikátor stavu batérie a držiak na stenu s funkciou nabíjania.

VLASTNOSTI A VÝHODY


TECHNICKÉ ÚDAJE


VIDEO