CZK 2200
CZK5000 HOT
4.9
Doprava zdarma Dobírka 7denní období zhodnocení
[1,1KW]Ruční elektromagnetický indukční ohřívač Rychlé zahřívání Odstraňte rezavé šrouby Strojní demontáž Nástroje na šrouby z auta

Indukční ohřívač 1,1kW

BEZPLAMENNÉ ŘEŠENÍ REZAVÝCH ŠROUBŮ!


Na jiných stránkách se prodává až za 450 €!


Aktuálně je jich na skladě 200, je potřeba pouze 2200Kč


Neskladové produkty budou staženy z regálů!

Tato věc ohřívá kov extrémně rychle a do žhavé třešně . Cívky lze upravit na menší nebo větší v závislosti na tom, co je chcete zahřívat. Cívky musí být blízko kovu, aby se rychle zahřály . " - Oliver Sousa

Proč si koupit naši sadu magnetického indukčního ohřívače?

✅BEZPLNĚNÍ: Sada magnetického indukčního ohřívače zahřeje zrezivělé šrouby, matice, řemenice nebo zadřené šrouby a během několika sekund je uvolní, aby je bylo možné snadno vyjmout pomocí klíče. Jedná se o indukční teplo, což znamená, že k tomu nepoužívá plameny, je konzistentnější a přesnější než svítilna. Jeho provozní teplota je -40~+60 °C.

✅ VŠESTRANNÉ: Cívky samotné jsou flexibilní, i když s nimi zacházejte opatrně, protože při příliš hrubém zacházení se mohou poškodit. To znamená, že se může dostat do užších prostor, což vám dává více možností, jak často můžete toto zařízení používat k vyhlazení vašeho pracovního postupu.

✅ÚČINNOST: Používá pouze 110 V nebo 1 kilowatt. K napájení tohoto zařízení není potřeba mnoho elektřiny, což vám ušetří zbytečné náklady na elektřinu. Je extrémně účinný a trvá jen několik okamžiků, než se řádně zahřeje upevňovací prvek, který je třeba odstranit.

✅SADA: Dodává se včetně tří cívek, sady nástrojů a samotné sady magnetického indukčního ohřívače. Nebudete muset brouzdat po internetu, abyste našli relevantní díly, které potřebujete, vše, co potřebujete, je již zde, což vám ušetří čas a zmatek.
❗ PŘIPOMÍNKY❗

  • Před použitím si pozorně přečtěte návod.

  • Udržujte svůj pracovní prostor čistý a dobře osvětlený.

  • Nepřehánějte se a udržujte vždy správný postoj a rovnováhu, správný postoj a rovnováha umožňuje lepší kontrolu.

  • Nepoužívejte jej ve vlhkém prostředí ani jej neponořujte do vody, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem a poškození stroje.

?Nejčastější dotazy:

Otázka: Bude fungovat standardní plugin?

Odpověď: Ano, je to plug-and-play.

Otázka: Jak dlouho musíte udeřit, aby se upevňovací prvek uvolnil?

Odpověď: Záleží na upevňovacím prvku a na tom, jak moc je zrezivělý, obecně je dobrým pravidlem zkusit odstranit upevňovací prvek, jakmile svítí červeně, a vyzkoušet jej.

Specifikace:


Napájecí napětí 50/60 Hz: 1× 230 V ±15 %

Ochrana: 16A

Vstupní proud: max. 4,5 A

Výkon: 1000 W

Účinnost: 90 %

Krytí: IP 20

Rozměry ohřívače bez spirály: 380 x 70 x 70 mm

Hmotnost: 1,2 kg.ZÍSKEJTE SVŮJ DNES!
Poslední recenze

O
Oliver Sousa   
Tato látka extrémně rychle zahřeje kov na ohnivou třešňovou barvu. Cívky lze nastavit menší nebo větší podle toho, co chcete ohřívat. Cívka musí být blízko kovu, aby se rychle zahřála.
 
E
Ellis Meyer   
Potřebuji nová pouzdra na zadní část auta, první šroub praskl napůl a druhý šroub nevyšel, pouzdra jsou rezavá, použijte toto topení ve spojení s C-svorkou, velkou zásuvkou a těžkým kladivem Byl jsem schopen odstranit šrouby bez vyříznutí všech poškozenýc
 
R
Ricky Hanes   
Výborná kvalita Tento ohřívač se mi líbí z mnoha důvodů. Sada byla dodána s cívkami, které jsem chtěl, cena byla správná, pouzdro bylo pěkné a celkově to fungovalo skvěle. Věnoval jsem tomu stovky hodin a stále to funguje skvěle.
 
W
Will Linton   
Zahřál jsem několik 10mm šroubů a čepů do červena za 15 - 60 sekund, v závislosti na tom, v čem byly zapuštěny. Potřebuji použít tento nástroj v prostoru, kde nemohu použít baterku kvůli spoustě drátů a oleje. Jsem tak rád, že jsem si to koupil.