CZK 2890
CZK13990 HOT
4.9
Doprava zdarma Dobírka 7denní období zhodnocení
ROBOT VACUUM CLEANER WITH WIPING FUNCTION RCV 5

The smart RCV 3 with precise LiDAR navigation and convenient app control cleans low-pile carpets and hard surfaces fully autonomously and systematically. Hard surfaces can also be wiped when wet.

KÄRCHER ČESKO SLAVÍ 30 LET. SLAVTE S NÁMI!

Vybrané produkty nyní zakoupíte s dlouhodobě sníženou cenou a prodlouženou zárukou. Nakupovat můžete on-line na našem e-shopu, nebo osobně na prodejnách Kärcher Center. Méně peněz, více Kärcher!

#zaparjakokarcher

Nakupovať môžete online v našom e-shope alebo osobne v predajni Karcher Center. Menej peňazí, viac Karchera!

Tvrdo pracujte na svojom úspechu. V tomto ohľade vám poskytneme dostupnosť.BEZPLATNÉ PREDĹŽENÉ ZÁRUKY PRODUKTOV KÄRCHER

RCV 5 vysává a vytírá zcela samostatně za pomoci umělé inteligence. Díky přesné navigaci LiDAR, duálnímu laserovému systému a naváděcí kameře se bez námahy vyhne každé překážce.

Nechte uklízet Kärcher. Tvrdé podlahy a koberce s nízkým vlasem samostatně a systematicky čistí chytrý robotický vysavač s mopem RCV 5. 

Robot RCV 5 systematicky a nezávisle vyčistí vaše tvrdé podlahy i koberce s nízkým vlasem.

Suché nečistoty jsou nasbírány do vestavěné nádoby na odpad rotačním kartáčem, bočním kartáčem na hrany a ventilátorem. Ultrazvukový senzor rozpozná koberce, které může vysavač vyčistit pomocí funkce Auto Boost pro maximální sací výkon. 

RCV 5 nejen vysává, ale dokáže i setřít prach pomocí nasazovacího mopu. V režimu mopování se vysavač kobercům automaticky vyhýbá. Prostřednictvím aplikace je RCV 5 při prvním použití vyslán na průzkumnou cestu a automaticky vytvoří mapu místností (LiDAR).

Pro každou místnost lze nastavit individuální parametry úklidu. Například, které místnosti by se měly vysát, vytřít nebo naopak vůbec neuklízet. Díky duálnímu laserovému systému s naváděcí kamerou špičkový model RCV 5 také detekuje a vyhýbá se plochým překážkám, jako jsou kabely, ponožky nebo boty.

Další senzory zabraňují pádu zařízení například ze schodů. Robotický vysavač RCV 5 můžete pohodlně spustit prostřednictvím mobilní aplikace, pomocí přednastaveného individuálního plánu nebo stisknutím tlačítka na zařízení.

Pokud úklidový robot potřebuje pomoc, sdělí vám to prostřednictvím hlasového výstupu. Pro první spojení RCV k aplikaci je třeba zaheslované Wi-Fi připojení.

CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY A VÝHODY

Robotický vysavač s mopováním RCV 5: Mokré vytírání

Mokré vytírání

Pro ještě lepší výsledky čištění může RCV 5 mopovat. V případě potřeby použijte k tomu určený hadřík z mikrovlákna, naplňte nádržku na čistou vodu a můžete vysavač poslat do akce. Robotický vysavač RCV 5 lze použít buď pouze pro suché čištění, pouze pro mokré mopování, nebo s oběma možnostmi dohromady v kombinovaném režimu čištění.

Robotický vysavač s mopováním RCV 5: Přesná navigace pomocí umělé inteligence

Přesná navigace pomocí umělé inteligence

S rychlou a robustní navigací LiDAR robot s přesností skenuje a mapuje místnosti a zajišťuje nejlepší orientaci pro spolehlivé úklidové cesty i ve tmě. Duální laserový senzor a kamera na robotu dokonce umožňují rozpoznat malé nebo ploché předměty, které jsou pro systém LiDAR příliš malé (např. boty, ponožky nebo kabely). Pokud systém duální laserové kamery detekuje překážky, začlení je do mapy. Robot kolem nich projíždí inteligentním navigačním manévrem, aby se zabránilo uvíznutí nebo poškození.

Robotický vysavač s mopováním RCV 5: Detekce koberců a Auto Boost

Detekce koberců a Auto Boost

RCV 5 automaticky detekuje kobercové povrchy pomocí ultrazvukového senzoru a zobrazuje je na mapě v aplikaci. Pokud je aktivováno mokré mopování, robot se vyhne detekovaným kobercovým povrchům a obejde je. Funkce Auto Boost zvyšuje sací výkon na kobercových površích podle potřeby pro ještě lepší výsledky čištění.SPECIFIKACE

Technické údajeZařízení na baterii
Doba nabití baterie (min)230
Typ baterieLithium-iontová baterie
Kapacita baterie (Ah)5,2
Doba čištění na jedno nabití (min)120
Plošný výkon (m²/h)85
Kontejner na odpad (ml)330
Nádrž na čerstvou vodu (ml)240
Sací výkon (Pa)5000
Hladina akustického výkonu (dB(A))66
Aktuální typ, nabíjecí stanice (Ph/V/Hz)1 / 100 - 240 / 50 - 60


Vybavení


autonomní čištění

 • Čisticí kartáč

 • Boční kartáč: 2 x

 • Filtr: 2 x

 • Čisticí nástroj

 • Stírací jednotka

 • Utěrka: 2 x

 • Kontejner na odpad

 • Nádrž na čerstvou vodu

 • Senzory proti pádu

 • Kobercový senzor

 • Nabíjecí stanice

 • Provoz pomocí aplikace

 • Wi-Fi

 • Hlasový výstup

 • Laserový navigační systém (LiDAR)

 • Duální laser a navigační kamera

 • Funkce časovače: Možnost vícero timerů

 • Režimy čištění: Suché čištění, Mokré čištění, Kombinace čištění (mokré a suché), Automatický systém, Bod

 • V našem Kärcher Center najdete velký výběr čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i pro komerční použití. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás individuální řešení z oblasti čištění. Je úplně jedno, zda hledáte vysokotlaký čistič, vysavač nebo systémové řešení v oblasti čištění pro Váš podnik; my Vám vytvoříme vhodnou nabídku. V případě, že potřebujete doma vyčistit jen koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, rádi Vám zapůjčíme potřebný přístroj.

 • Navštivte nás. Těšíme se na Vás!

 • Provozní doba půjčovny: 


 • Pondělí až čtvrtek: 08:00 – 16:30

 • Pátek: 08:00 – 17:00


 • Jak se k nám dostanete?
Poslední recenze

T
TerezaK   
S robotem jsem maximálně spokojená. Kvalitní materiál, žádné chrastítko, nízká hlučnost, vysává a vytírá krásně, velká nádoba na vodu, má hlasové oznamování v češtině, nenaráží do nábytku, perfektně se vyhýbá překážkám. Rozhodně doporučuji
 
K
KáčaBr12345   
Robotický vysavač jsem zakoupila asi před měsícem a až na prvotní malé nezdary s připojením na wifi, jsem absolutně spokojená. Ovládání přes aplikaci, která je v češtině, je jednoduché, srozumitelné. Vysavač si sám skvěle zmapoval byt, včetně míst, kde le
 
J
Jiří StasekStasek   
Zakoupeno v květnu 2023 po analýze dlouhého seznamu dalších prodejců. Přesvědčily mě následující důvody: 1. Profesionalitu Kärcher znám z jiných zařízení. 2. Obzvláště mě zaujaly tři možnosti čištění 3. Také možnost nastavení sacího výkonu A po prvním pou
 
A
AntonPoturnay   
Připojení k domácí síti bylo trochu hrbolaté. Pak ale vše fungovalo perfektně. S výsledkem čištění jsem také velmi spokojená.
 
V
VladimírSušovský   
před měsícem Jsem velmi rád !
 
M
MarkétaT   
S robotickým vysavačem jsem velmi spokojená... Velmi mile mě překvapil a je to super pomocník do bytu s domácím mazlíčkem.
 
k
klarietka   
Obdržela jsem tento robotický vysavač zdarma v kampani Karcher. Musím říct, že mě překvapilo, jak moc je rychlý a výkonný a stačí mu pouze jeden kartáček. Má mnoho režimu vysávání a mopovani,nebo kombinaci obojího. Velkou výhodou je, že dokáže rozeznat př
 
A
Alexandra xxx   
Jsem velmi spokojená. Zatím jen vysává. Ale dobře!
 
J
Jirka DC   
Vysavač RCV 5 mám asi tři týdny. Je to můj první robotický vysavač, co jsem kdy měl. Jeho zpracování a funkce jsou výborné. Navigace s orientace naprosto dokonalá. Vysávání a promování dokonalé. Není nutný plný výkon. Trochu mě překvapilo, že při přemístě
 
M
Martís   
Robota máme cca. 2 měsíce a předčil naše očekávání
 
K
Karelxh   
Produkt jsem nedávno pořídil a zatím jsem s ním velice spokojen
 
K
Kaculin   
Robot RCV 5 je skvělý pomocník, používám ho sice jen krátce, ale zatím jsem nadšená.
 
P
Petr00   
Vysavač jsem si koupil a jsem nadšený z jeho účinnosti, rychlý, tichý a vše nechává skvěle
 
S
Stefan TusjakTusjak   
Koupil jsem si toto zboží před pár dny a jsem nadšený! Je to prostě skvělé!
 
T
TomasZeman   
Zakoupeno před pár týdny a velká spokojenost... Prostě paráda !!!